BLOGI / FOTOGRAFIA
Loki, puder i kokardy
LOKI, PUDER I KOKARDY
Tekst: Asia Filiks    
2010.02.21
Dzisiaj nastrój marzycielsko-buntowniczy. W ramach buntu, proponujemy ukryć się przed światem. Jednak zamiast chować się szafy, odpłyńmy do pięknej, pachnącej i pudrowej sennej krainy, do której drzwi otwiera nam David Leslie Anthony.

Buntujemy się przeciwko mrozom, lodowym soplom spadającym z dachów i zrzucaniu śniegu na głowy przechodniów. Przeciwko katarowi też się buntujemy! Uciekamy w świat baśniowych fotografii.

Dzisiaj przedstawiamy samouka, który rozpoczął karierę w 1990 roku i szturmem zdobył świat mody i reklamy. Dzięki swojemu niebanalnemu stylowi i dość odważnym pomysłom, pochodzący z Los Angeles David Leslie Anthony, szybko zwrócił na siebie uwagę czołowych magazynów. Pracował zarówno w USA, jak i w Europie. Efekty można podziwiać między innymi w brytyjskich i amerykańskich wydaniach Cosmopolitan, Harper’s Bazaar, Marie Claire, Joy, Elle i Rolling Stone Magazine.

My dzisiaj szczególnie polecamy przyjrzeć się zdjęciom z cyklu „Fairy Tales and Dreams”. Co w nich szczególnego?  Eteryczne modelki w ogromnych perukach, niczym żywcem wyjęte z epoki Marii Antoniny, bajeczne stroje, spływające pudrem makijaże, i świetne scenerie. Jak dobrze poszukacie to znajdziecie również kobiety –lwice przedrzeźniające się w trawach, ślicznotki plujące piwem na ulicę Nowego Orleanu, czasem się trafi jakaś gejsza, a na koniec zaśmieje się wam w twarz bezczelnie prowokujący świński łeb. A, że nie tylko facet to świnia, nasza bajkowa bestia śmignie zalotnie kształtnym biustem spod skórzanej kurtki. Chcecie więcej takich snów? Gadajcie z Davidem.


GALERIA

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy...

Imię
Email
Komentarz


Wpisz litery, które widzisz na obrazku powyżej.
Pojawiają się tylko litery od A do Z.
Wielkość znaków jest nieistotna.